Komise rady města

Komise mládeže a sportu

Předseda:
Mgr. Miroslav Novák (SRBR)
Tajemník:
Ing. Blanka Svobodová
Členové:
Milan Beneš (BNP)
Mgr. Jana Zítková (KDU-ČSL)
Jiří Boháč (ANO)
Ing. Zdeněk Mašík (SNK ED)
Mgr. Jiří Dufek
Pavel Trávníček (BNP)

Komise kultury

Předseda:
Mgr. Vlasta Moncmanová (BNP)
Tajemník:
Bc. Marcela Martínková
Členové:
Miroslav Špaček (SRBR)
Věra Šandorová (KSČM)
Mgr. Eva Poláchová (KDU-ČSL)
Ing. Iveta Šiborová (ANO)
Klaudie Neterdová, DiS. (SNK ED)
Pavla Kissová

Komise výstavby

Předseda:
Ing. Emil Ondra (BNP)
Tajemník:
Mgr. Tomáš Christian
Členové:
Ivo Šikula (KSČM)
Ing. Václav Mičín ml. (KDU-ČSL)
Petr Štorek (ANO)
Ing. Zdeněk Čech, MBA (SNK ED)
Ing. Hicham Nemrah (SRBR)
Karel Humplík
Ing. Tomáš Straka
Ing. František Špatka

Komise k projednávání přestupků

Předseda:
Mgr. Martin Rod
Členové:
JUDr. Eva Špatková
Josef Rosenberg
Antonín Tulis

Komise životního prostředí

Předseda:
Ing. Jaroslav Rudoš (ANO)
Tajemník:
Ing. František Klimeš
Členové:
Mgr. Renata Pavlačková (SRBR)
Karel Smejkal (KDU-ČSL)
Soňa Jančová (SNK ED)
Ing. Bohumil Kotlán (KSČM)
Bc. Petra Königová (BNP)
Mgr. Dagmar Pivková

Komise pro hospodaření s byty

Předseda: 
Mgr. Bc. Jitka Čechová (KDU-ČSL)
Tajemník: 
Ing. Věra Vančová
Členové: 
Mgr. Hana Kopecká (BNP)
Petr Bukal (SRBR)
Antonín Tulis (KSČM)
Marcela Beníšková (ANO)
Luboš Císař (SNK ED)
Bc. Leona Fousková

Komise pro občanské záležitosti

Předseda:
Hanička Pečinková (SRBR)
Tajemník:
Lenka Martincová
Členové:
Marie Šiborová
Ludmila Kotlánová
Anežka Mazourková
Ludmila Navrátilová
Mgr. Eva Bagarová
Marie Houdková
Jaroslava Hnátová
Soňa Jana Dudková
Bc. Pavla Jakubcová

Komise pro spolkové organizace

Předseda:
Antonín Tulis (KSČM)
Tajemník:
Ilona Hovorková
Členové:
Mgr. Věra Slámová (BNP)
Mgr. Bc. Jitka Čechová (KDU-ČSL)
Pavel Šurý Dis. (KSČM)
Veronika Chroustová (ANO)
Miroslav Novák (SRBR)

Nová verze aplikace

Hlaste náměty a problémy moderně. Součástí je i Bystřická karta plná slev!

App store Google Play
Nová verze aplikace