Volná pracovní místa

Areál sportu a kultury s.r.o. přijme ženu do pracovního poměru. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Bližší informace tel. 739 095 699, e-mail info@arealsportu.cz

Firma AVEC trade nabízí pracovní uplatnění při balení zdravotnického materiálu (Veverská Bítýška), podrobnosti naleznete zde a pracovní uplatnění při kompletizaci kabelových svazků v Uherském Hradišti Mařaticích, podrobnosti naleznete zde. 

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici - sociální pracovník/pracovnice v sociálních službách pro zařízení Rosa - denní stacionář Bystřice nad Pernštejnem. Více informací naleznete zde.

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici - pracovník/pracovnice v sociálních službách pro zařízení Rosa - denní stacionář Bystřice nad Pernštejnem. Více informací naleznete zde.

Fonetip s.r.o. nabízí pracovní pozici: Skladník/skladnice Příjem a kontrola zboží, manipulace se zbožím. Požadujeme dobrou znalost práce na PC, logické myšlení, zodpovědnost. Předchozí praxe vítána. Nástup možný ihned. Pracoviště Bystřice nad Pernštejnem, pracovní doba 7-15.30 hodin. Fonetip s.r.o. - provoz eshopu s hračkami. Email: prace@fonetip.cz

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici - pracovník/pracovnice v sociálních službách - osobní asistent/ka pro zařízení Osobní asistence pobočka Bystřice nad Pernštejnem. Více informací naleznete zde.

Firma Randstad s.r.o. hledá zaměstnance na jednoduchou manuální práci ve Veverské Bitýšce. Bližší informace o dlouhodobé brigádě operátor/ka výroby zde a manipulační dělník zde.

Penzion Hotelovka přijme kuchaře/kuchařku na HPP. Nástup možný ihned.

Přijmu operátora štěpkovače. Tel.: 737 828 691.

Zmrzlina u Filipů přijme prodavačku, nástup ihned. Kontakt na tel. čísle: 606 519 079.

Pizzerie 16 v Nedvědici hledá na víkendy a letní prázdniny brigádníka. Více informací na telefonním čísle 604 187 188.

TS města a.s. Bystřice nad Pernštejnem hledají do stálého pracovního poměru zedníka. Bližší informace osobně na adrese K Ochozi 666, Bystřice n. P., telefonicky na tel.: 566 551 500, 602 759 601 (ing. Kekrt), případně mailem na kekrt@ts-bystrice.cz.

Společnost Rathgeber, k.s. nabízí volná pracovní místa na hlavní pracovní poměr v Bystřici nad Pernštejnem. Jedná se o tyto pozice : obsluha strojů, přípravář/ka výroby, asistent/ka nákupu. Více informací na telefonním čísle: 565 555 203 nebo více na tomto odkazu - https://www.rathgeber.cz/corporate/kariera/nabidka-pracovnich-mist.

Restaurace Harenda přijme do pracovního poměru kuchařku/cukrářku. Bližší informace naleznete zde nebo na tel. 775 079 621.

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici sociální pracovník/pracovnice pro zařízení Charitní pečovatelská služby Bystřice nad Pernštejnem. Bližší informace naleznete zde.

Pizza Piazza nabízí práci pizzaře v Bystřici n. P. a nově otevírané pobočce v Novém Městě n. M. Práce vhodná pro muže i ženy, zkušenost s výrobou pizzy výhodou ale ne podmínkou. Zajímavé platové ohodnocení. Bližší informace na tel. 728 019 224.

Pizza Piazza přijme pracovníka na pozici prodej/rozvoz v Bystřici n. P. a nově otevírané pobočce v Novém Městě n. M. Řidičské oprávnění typu B podmínkou. Zajímavé platové ohodnocení. Bližší informace na tel. 728 019 224.

Strojírenská společnost ADOZ,s.r.o. nabízí práci na hlavní pracovní poměr v Bystřici nad Pernštejnem. Jedná se o pracovní pozice: operátor CNC strojů, seřizovač CNC strojů a frézař. Více informací na telefonním čísle: 566 591 911, popřípadě zde

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici vedoucí domácí hospicové péče (vedoucí terénní služby/ všeobecná sestra), pro zařízení Domácí hospicová péče. Bližší informace naleznete zde.

Společnost Trenkwalder a.s. nabízí práci na hlavní pracovní poměr ve Velkém Meziříčí. Jedná se o pozici obsluhy strojů. Práce vhodná pro muže i ženy. Hrubý základ mzdy od 17.000Kč, možnost vyšší  mzdy, práce v nepřetržitém provozu. Pro více informací prosím volejte na tel: 606 043 954 nebo 542 216 748.

Nabídku práce okolí Bystřice nad Pernštejnem prostřednictvím informačních boxů CityPortals.cz naleznete  zde

Vyhledávač pracovních míst Jooble naleznete zde

Ostatní nabídky naleznete na portálu Úřadu práce - http://portal.mpsv.cz/sz/obcane/vmjedno/vmrozsir